İKİNCİ EL FOTOKOPİ MAKİNASI ALIMI

Değerli Müşterilerimiz,

Sizlerden gelen talep üzerine markası ne olursa olsun 2. el fotokopi makinalarınızı. 2. el yazıcı cihazlarınızı değerinde alıyoruz.  Değer  belirlemede bizim için esas olan alım yapacağımız makinanın modeli özelikler numaratörü ve cihaz sayısıdır. Toplu alımlarda cihazların expertiz işlemi servis elamanlarımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır

Rekabetin aksine, Ofis2 kullanılmış fotokopi makinenizi satın aldığında , Türkiyedeki’deki herhangi bir yerden ÜCRETSİZ olarak alıyoruz . Ayrıca paketleme, zamanlama, nakliye ve lojistik dahil tüm ayrıntılara dikkat edeceğiz. Müşterilerimizin çoğu, kullanılmış fotokopi makinelerinin mümkün olan en kısa sürede alınmasını istemektedir ve kullanılmış fotokopi makinenizi almayı kabul ettiğimiz aynı hafta içinde teslim alabiliriz. Kullanılmış fotokopi makinenizi satmaya hazırsanız,  bize satmak istediğiniz fotokopi makineleri hakkında bilgi vermek için bizi arayın .

Hızlı. Kolay. Verimli.

Kolaylaştırılmış satın alma işlemimiz, kullanılmış fotokopi makinenizi Ofis2’e satarken endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Zamanınızın değerli olduğunu anlıyoruz ve süreci hızlı, kolay ve verimli hale getirmek için mümkün olan her şeyi yapacağız. Bir satın alma fiyatı üzerinde anlaşmaya vardığımızda, kullanılmış fotokopi makinelerin alınması ve herhangi bir yerden kaldırılması ile ilgili tüm hususları ele alacağız. Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz ve doğru yapıyoruz! Her zaman! Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Ofis2’nın her şeyi halletmesine izin verin. Kullanılmış fotokopi makinenizi satmaya hazır mısınız?  bize satmak istediğiniz kullanılmış fotokopi makinelerini için aşağıda verilen  iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz..

ELKA ELEKTRONİK
ADRES: Gürsel Mh. Bahçeler Cd. Işıklı Sk No:4
Çağlayan/ Kağıthane/İSTANBUL
TEL: 0535 292 47 48
        0212 2226280/81

fehmiyamak@hotmail.com


Kyocera ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Olivetti ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Develop ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Canon ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Epson ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

HP  ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Konica-Minolta ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Lexmark ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

OKI ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Ricoh ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Samsung   ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Sharp ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Toshiba ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır

Xerox ikinci el fotokopi makinası alımı yapılır